King Night Club

King Night Club’da Evinizde Gibi Hissedeceksiniz

Tarifsiz eğlence hayatına sahip bu ada ülkesinde ilk akla gelen eğlence mekanları ise genelde gece kulüpleri olmakta. Kıbrıs’ta onlarca gece kulübü varlığı sizi belki şaşırtacak, hangisine girmeniz konusunda karar vermenizi zorlaştıracak hatta hepsine girme arzunuzu ateşleyecek. Bu kulüplerden şüphesiz en bilineni King Night Club olarak göze çarpmakta. Kıbrıs’ta gece hayatı denilince akla ilk gelen mekanlardan biri olan King Night Club’da hem çok eğlenecek hem de kendinizi evinizdeki rahatlıkta hissedeceksiniz.

Herkesin kabul ettiği ve kimsenin itiraz edemeyeceği bir gerçek var ki; o da hayatın yükü ağırlaştı. Bütün yıl sadece yoğun iş temposunda boğulmadınız ve aynı zamanda yıllık izninizde neler yapacağınızın da hayalini kurarak bir çalışma dönemi geçirdiniz. Şu anda bu satırları okuduğunuza göre tatile çıkmaya hazırlanıyorsunuz ve sizin için en ideal alternatifleri araştırıyorsunuz. O halde doğru doğru noktadasınız.

İdeal tatil yerini bulabilmeniz için öncelikle kriterlerinizi göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Bir önceki yıl Ege’nin kalabalık sahilleri sizi bunalttıysa, daha az kalabalığın bulunduğu ancak bu bölgelerdeki tatil yaşantısı da sizleri yaşınızdan büyük hissettiriyorsa, Akdeniz’in incisi Kıbrıs’ı artık listenizin başına koyabilirsiniz. Hem Akdeniz’in eşsiz sahilinden vazgeçemiyor hem de geceleri eğlence mekanlarından kopamıyorsanız Kıbrıs seçeneği sizin için mükemmel bir alternatif olacak. Gerek tarihsel zenginliği gerekse tatil kültürünün vazgeçilmez adresi olan Kıbrıs’ta daha önce tecrübe etmediğiniz güzellikte bir tatil geçirebilir, sene içinde sizi meşgul eden tüm dertlerinizden ve sıkıntılarınızdan anında kurtulabilirsiniz.

Eğlencenin En Gözde Adresi: King Night Club

Gece kulüpleri ve mekanları denilince belki de herkesin aklına ilk gelen kapıda nöbet tutan bodyguardlar olsa da King Night Club’ı tercih ettiğinizde bu algınızın çok çabuk değişeceğini farkedeceksiniz. Aslında her yerde olduğu gibi Kıbrıs’ta da eğlence mekanına giriş-çıkışlarda belli kurallar vardır ancak King Night Club, bir özelliğiyle bu anlayışı tamamen yıkıyor. Gece eğlenmek için bu mekanı tercih ettiğinizde sizleri kapıda bodyguardlar değil mekan sahipleri karşılıyor ve sizleri içeri davet ediyor.

King Night Club’ın hizmet anlayışı tabii ki bununla da sınırla kalmıyor, sizin mekan içinde de keyifli anlar geçirmeniz ve sınırsızca eğlenmeniz için sürekli bir isteğiniz olup olmadığını sormakta, memnuniyetinizi yükseltmek için de tüm çalışanlarıyla yoğun çaba göstermektedir. Markanın hizmet kalitesinin en büyük göstergesi olan bu anlayışla, King Night Club’da sizler de hem çılgınlar gibi eğlenecek aynı zamanda kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedeceksiniz.

 

Neden King Night Club’ı Tercih Etmelisiniz?

Yukarıda belirttiğimiz gibi King Night Club’ın en büyük artısı müşterilerine olan ilgi ve alakaları, çalışanların sizlere gösterdiği sempatik tavırlar, kısacası büyük misafirperverlikleri olarak göze çarpıyor. Bu anlamda müşterilerini mekan sahibiymiş gibi hissettiren King Night Club rakiplerinden bir adım öne çıkıyor.

Mekan sizlerin keyifli anlar geçirebilmeniz için son derece profesyonel olarak tasarlanmış. Müzik sistemi, ses kalitesi ve mekanın illüzyonu ise kusursuza yakın düzeyde. Ayrıca dansçı kızların bu büyüleyici ortamda sizin ateşinizi yükselteceğinin de garantisini şimdiden verebiliriz.

Zengin içecek menüsü ve meze çeşitleriyle siz keyfinize keyif katarken, düzenli olarak sağlık kontrollerinden geçirilen istediğiniz dansçı kızlar ile özel olarak eğlenme fırsatını yakalayabilirsiniz. Endişe etmeyin, King Night Club tamamen yasal prosedürlere uygun şekilde işletilmektedir.

King Night Club’ın sadece yaz tatili veya sezonluk tatil için düşünülecek bir alternatif olmadığını verdiği hizmetin kalitesini gördükten sonra anlayacaksınız. Mekanın size özel programlarından faydalanabilir, bekarlığa veda partisi gibi çılgın organizasyonlarınızı da bu büyüleyici ortamda düzenlemek isteyebilirsiniz.

Günü birlik kaçamaklarınız için de her şey düşünülmüş. Siz sadece uçak biletinizi alıyorsunuz ve size özel vip araçlar ile mekana getiriliyorsunuz. Tabii ki King Night Club dönüşte de sizleri havaalanına kadar uğurlamayı unutmuyor.

 

King Night Club’a Girebilmeniz İçin Neler Gerekli?

Kıbrıs’ta gece kulüplerinde eğlence sınırsız olsa da mekana gelirken kimliğinizi yanınızda bulundurmanız ve 18 yaşını doldurmanız gerekmektedir. Ayrıca müşterilerin özel hayatının gizliliğine çok önem veren King Night Club’da video veya fotoğraf çekimi yasaktır.

King Night Club’a Nasıl Gidebilirsiniz?

Rüya gibi bir eğlencenin adresi King Night Club, Ercan Havalimanına 12 kilometre uzaklıkta Lefkoşa’nın Haspolat ilçesindedir. Taksi, özel araç veya vip araçlar ile 10 dakikada erişilen King Night Club’a Kıbrıs’tan ve başta Türkiye olmak üzere birçok ülkeden misafir akın etmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

×