Freedom Night Club

Freedom Night Club’da Geceler Tarifsiz

Günlük yaşantımızda bizi strese sokan, dertlendiren onlarca sebep mevcut. Bu sebepler bazen öyle bir zamana geliyor ki insan bunalıyor ve adeta kendi hayatından kurtulmak istiyor. İşte böyle bir zamanlarda aklımıza ilk olarak tatile çıkmak veya günübirlik eğlencelerle kafa dağıtmak geliyor. Siz de bu satırları okuyorsanız muhtemelen bu psikolojide olabilir ya da yoğun iş hayatından ve dertlerinizi tolöre edebilecek bir tatil hayal etmektesiniz. Size şunu söyleyebiliriz ki birazdan okuyacaklarınızla biran evvel tatile çıkmak ve eğlencenin tadına varmak isteyeceksiniz.

Eğlencede sınır tanımayanların mutlak adreslerinden biri olan Kıbrıs, dünyanın dört bir yanından her dönem turist çekmekte ve popüleritesini her geçen gün arttırmaktadır. Kıbrıs’ın bu kadar beğenimesindeki sebep sadece eşsiz doğası, harika bir denizi ve tertemiz plajları olması değil.

Freedom Night Club Tarifsiz Bir Mekan

Gündüzleri gezmekten doyamayacağınız Kıbrıs’ın bir de geceleri inci gibi parlayan gece kulüpleri mevcut. Bunlara teker teker incelemek isteseniz emin olun sayısız mekanla karşılaşabilirsiniz. Ancak içlerinden biri olan Freedom Night Club‘ı inceledeğinizde başka bir mekan arayışında olmayacaksınız. Her ne kadar sizlere tarif etmeye çalışsak da Freedom Night Club, kelimelerle tarif edilemeyecek güzellikte bir mekan olmasıyla her türlü tanıtımı yetersiz bırakıyor. Henüz 2010 yılında açılmış olsa da kısa sürede köklü rakiplerine kafa tutmakta ve aralarından sıyrılmakta güçlük çekmeyen Freedom Night Club’da müziğin ritmiyle coşacak, seksi dansçı kızların şovlarıyla mest olacaksınız.

Mekana girdiğiniz ilk dakikadan itibaren ateşinizi yükselecek dans şovlarıyla, zengin içki menüsüyle sizleri fazlasıyla memnun edecek güzellikte bir kulüp olan Freedom Night Club, aynı zamanda ferah ve geniş ortamıyla klasik gece kulüplerinin görünümünden de sıyrılmış durumda. Her ne kadar ateşinizi kontrol etmekte zorlanacak olsanız da mekanda kendinizi son derece rahat ve evinizdeki gibi hissedeceksiniz.

Freedom Night Club Özel Programlarıyla Ön Plana Çıkıyor

Seksi kızların, güler yüzlü çalışanların ve son derece kaliteli bir ortamın adresi olan Freedom Night Club’da birbirinden farklı eğlence programları mevcut. Mekanda şov zamanı akşam 21:00 olarak belirlenmiş durumda. Eşsiz görsellikteki bu şov gece 01:00 gibi bitiyor ve bu dakikadan itibaren müşterilere özel hizmet veriliyor. Aynı zamanda gecelik programın 01:00’da yeniden start aldığı Freedom Night Club’da sabah 09:00’a kadar eğlence devam ediyor. Işıkların hiçbir zaman sönmediği mekanda gündüz kuşağında da 11:00 – 16:00 arasında eğlence devam ediyor.

Kişiye özel hizmetin fazlasıyla tatmin edici olduğu Freedom Night Club aynı zamanda özel günlerinize, sürpriz partilerinize ya da arkadaşlarınızla eğlencenize ev sahipliği yapıyor.

Freedom Night Club’a Gelirken Terlemeyeceksiniz

Freedom Night Club, kısa bir tarifle Lefkoşa ile Girne arasında yer alan bir mekan olarak nitelendirilebilir. Mekan Lefkoşa merkezine 35 dakikalık bir arada bulunurken, Girne şehir merkezine 22 kilometrelik mesafede konumlanmış durumda. Bu sebeple hem Girne’den hem de Lefkoşa’dan kısa sürede ulaşabileceğiniz Freedom Night Club’a ulaşımda sıkıntı çekmeyeceksiniz.

Ercan Havaalanına 60 kilometre uzaklıkta yer alan mekana gelebilmek için ister özel taksi transferiyle ister VİP araç tahsisiyle yolculuğunuzu zahmetsizce tamamlayabilirsiniz. Üstelik mekan tarafından sunulan VIP taksi tarifesi, Kıbrıs’taki ortamaların çok daha altına bir fiyatta kiralanabilmekte. Bununla da kalmayıp Freedom Night Club’a gelirken şehir turu yapabilir, Kıbrıs’ın güzelliklerini keşfedebilir, doğasının lezzetini alabilirsiniz.

Sizler bunu zahmetsizce gerçekleştirebilesiniz diye uçak bileti, konaklama, transfer danışmanlık hizmeti de veren Freedom Night Club’ın sınırsız hizmetinden kesinlikle memnun kalacaksınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

×